Facebook Instagram Instagram

.

.
.

ON REPEAT

Sunday, 16 October 2016

In a world where you can be anything, be kind. 

After years of writing this blog I can state clearly that my sense of style and the style itself has finally fallen into place. Now it's really logical, well-thought and 100% me. I do know what I like, I'm aware of some things that I need to avoid. I also know that having a lot of clothes is a trap and that it can make you really unhappy. Generally, the less I have, the easier are my fashion-related decisions. As a result, I'm more content, I look and feel better. Being into fashion, I've also learnt that no kind of clothes can look good on you until you feel good in your body. Then I realised that your garments do not matter at all,  an outfit is just an addition that surely represents who you are and says a lot about you. Yet, nothing speaks louder than your behaviour, the way you act and treat others. Being kind and good-hearted are the very first things we should do to be chic.
________

Po wielu latach pisania bloga mogę jasno stwierdzić, że moje wyczucie stylu, jak i sam styl w końcu ułożył się w logiczną całość. Teraz to co noszę jest naprawdę przemyślane i w 100% w zgodzie ze mną. Wiem już co lubię, co mi służy, a czego powinnam unikać. Wiem też, że posiadanie dużej ilości ubrań to pułapka i może to bardzo unieszczęśliwić. Ogólnie, im mniej ubrań w mojej szafie, tym łatwiejsze stają się moje modowe wybory. Co za tym idzie, jestem wtedy bardziej zadowolona, wyglądam i czuję się lepiej.  Zainteresowanie modą nauczyło mnie też tego, że żadne (nawet najdroższe, czy najbardziej szlachetne) ubrania nie będą wyglądać na nas dobrze, dopóki my sami nie będziemy czuć się dobrze w swoim ciele.  Potem doszłam do wniosku, że ciuchy wcale nie mają wielkiego znaczenia,  strój jest tylko dodatkiem, który z pewnością nas reprezentuje i wiele o nas mówi. Jednak,  nic nie przemawia głośniej niż nasze zachowanie, sposób w jaki postępujemy i traktujemy innych. Bycie miłym, zwyczajnie dobrym w sercu i życzliwym to pierwsze rzeczy, od których powinniśmy zacząć by być szykownym. 

I'm wearing: MANGO coat, jeans | VAGABOND ankle boots | L.CREDI bag  

photography by my Love

3 comments:

 1. This is such a great outfit. I am loving that trench coat. It is such a great fall piece!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Śmiało mogę podpisać się pod Twoimi słowami! :) Nie ma nic lepszego niż świadomość swojego wyglądu, stylu i co najważniejsze - charakteru oraz zachowania. Tak jak u Ciebie, u mnie zainteresowanie modą przerodziło się w przemyślane wybory, które nie przytłaczają nadmiarem, a wręcz przeciwnie - stawiają na kilka bazowych elementów, które można łączyć ze sobą na wiele sposobów.

  Wyglądasz rewelacyjnie, a beżowy trencz to mój niezbędnik na jesień :)

  ReplyDelete
 3. Dobrze powiedziane :) a stylizacja bezbłędna!

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze!

Thank you for all of your lovely comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back To Top