Facebook Instagram Instagram

.

.
.

CREASE PANTS

Monday, 27 June 2016


Crease pants seem to be a good alternative for really hot summer days. It took me quite a while to get used to these kind of pants. Way too long. Now I have two pairs in my closet and can't imagine my daily uniforms without them. It's easy to create semi-elegant go to outfits for every day, both work and after work stuff. What is important, they are extremely comfortable. I will always stick to my beloved jeans, but wearing crease pants is a necessary refreshment of my style.

_________

Spodnie na kant to rewelacyjna alternatywa na letnie upalne dni. Polubienie się z nimi, zajęło mi co prawda trochę czasu. Długo nie mogłam znaleźć odpowiedniego, pasującego mojej sylwetce modelu. Obecnie posiadam dwie pary, bez których już nie wyobrażam sobie moich codziennych ubiorów.  Z takimi spodniami łatwo tworzyć pół eleganckie stylizacje, nadające się do pracy jak i po. Co jednak jest najważniejsze, są niezwykle komfortowe, a to bardzo sobie cenie.  Zawsze pozostanę wierna ukochanym jeansom, ale spodnie na kant są świetnym odświeżeniem mojego osobistego stylu i jego nową odsłoną. 

I'm wearing: MANGO crease pants, blouse, bag | GEORGIA ROSE taupe flats

photography by My Love

4 comments:

 1. Great casual look!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Jak dla mnie... BOMBA po prostu :) prosto, ale z klasa i tak wlasnie ma byc ;) pozdrawiam i zapraszam :)

  ReplyDelete
 3. Wyglądasz rewelacyjnie! Fakt, te spodnie świetnie odświeżają styl i garderobę, jednocześnie wprowadzając ponadczasowość i elegancję :)

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze!

Thank you for all of your lovely comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back To Top