Facebook Instagram Instagram

.

.
.

CASUAL ELEGANCE

Tuesday, 24 May 2016


There are two colour combinations that are above all my favourite. These are white and grey or white and beige. Today's set is just a perfect spring attire that can be worn for many occasions. Most importantly, it's suitable for work and after work agenda. Comfort and functionality is what I seek in fashion. Casual elegance is definitely my motto. Another day is almost over and I'm glad to fall asleep underneath fresh sheets with the smell of summerish air. I really can't wait for tomorrow since my sister is coming to town. We're going to have a blast and wonderful few days together celebrating her b-day on Saturday.  Have a good long May weekend.

_________

Istnieją dwa połączenia kolorystyczne, które od dawna nazywam ulubionymi. Pierwsze te biel z szarością, a drugie biel z beżem. Dzisiejszy zestaw to idealny wiosenny strój nadający się na mnóstwo okazji. Co najważniejsze, jest odpowiedni do pracy i odnajdziemy się w nim 'po godzinach', kiedy często trzeba pozałatwiać kilka spraw. Komfort i funkcjonalność to rzeczy, których szukam w szeroko pojętej modzie. Swobodna elegancja to zdecydowanie motto, które przypisuje mi każdego dnia.  Skoro już o tym mowa, kolejny dzień dobiega końca i niezmiernie cieszę się, że mogę położyć się spać w świeżo-wypranej pościeli, przy otwartym oknie i zapachu letniego powietrza. Nie mogę też doczekać się jutra, gdyż przyjeżdża do nas moja siostra. Czuję, że będzie to udane kilka dni, w sobotę będziemy świętować jej urodziny. Wam także życzę udanego kolejnego już długiego majowego weekendu.

I'm wearing: ROMWE jeans | BROOKSHARE sweater | GUESS bag


photography by my Love

5 comments:

 1. Ja również lubię te połączenia kolorystyczne ;) super wygladasz ;) pozdrawiam i zapraszam :)

  ReplyDelete
 2. jak zwykle prosto i pięknie!

  ReplyDelete
 3. Ja jakoś do połączenia bieli z beżem nie mogę się przekonać, ale może dlatego, że beż to nie do końca mój kolor. Biel z szarością jak najbardziej...

  ReplyDelete
 4. Świetne i bardzo uniwersalne połączenie kolorystyczne. Takie lubię najbardziej! :)

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze!

Thank you for all of your lovely comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back To Top