Facebook Instagram Instagram

.

.
.

ME & MY DOG

Wednesday, 6 April 2016


Here it comes, another year together cause my batpig turns 2 tomorrow. I still remember the days when I was getting ready to get him home (I would visit the local pet shop e-v-e-r-y single day in search for toys, food, dog's bed, accessories etc.). And it will have been 2 years that we're united. Having a dog is one of the best things I have ever experienced with all its pros and cons. It's a huge responsibility, taking care of a living being with all its needs, mood swings, or health problems. Fred is a special dog, with an even more special character and temper. I love him to bits and I kiss this munchkin all the time. The love I get from him is priceless! Generally a dog's affection is the most genuine thing on earth. Having a dog as a friend is a very important lesson in life. Nobody knows so much about the real freindship as dogs do.

_________

Czas płynie niewiarygodnie szybko i jutro mija nasz kolejny wspólny rok. Mowa o Fredynandzie, który jutro obchodzi 2 urodziny. Ja wciąż pamiętam te fajne dni, gdy przygotowywałam się na jego przybycie (chodziłam do sklepu zoologicznego codziennie pod byle pretekstem a to zabawki, legowisko, karma czy inne psie sprawy). Okazuje się, że to już 2 lata od kiedy dołączył do mojego życia. Posiadanie psa jest jedną z najlepszych rzeczy, jakich kiedykolwiek doświadczyłam. Jest to świetna przygoda ze wszystkimi jej plusami i minusami.  Bycie psim opiekunem to duża odpowiedzialność, w końcu musimy zająć się żywą istotą ze wszystkimi jej potrzebami, zmianami nastrojów i problemami zdrowotnymi. Fred jest wyjątkowym pieskiem, jest też obdarzony bardzo wyjątkowym charakterem i temperamentem (jak na takie małe stworzonko!). Kocham go do szaleństwa i codziennie wycałowuję tego słodkiego malca. Miłość jaką otrzymuję od niego jest bezcenna. Ogólnie trzeba przyznać, że psy jak żadne inne zwierzęta, obdarzają swoich właścicieli szczerą i bezgraniczną miłością. Posiadanie psiego przyjaciela jest bardzo ważną lekcją w życiu.  Nikt nie wie tyle o prawdziwej przyjaźni, co psy. 

I'm wearing: ZARA pants, trench coat | MANGO bag | H&M denim shirt | VAGABOND shoes


photography by Tomek

7 comments:

 1. These photos are so so beautiful! Love your outfit :)
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. cool look! love it!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Fantastycznie wyglądasz :) No i najlepsze życzenia urodzinowe dla Ferdynanda :D Uroczy z niego piesek :)

  ReplyDelete
 4. Czas mija mega szybko - ja pamietam (a propos zwierząt), jak 17 lat temu przynioslam mojego Roniego z podworka. Do tej pory jest z nami, a ja pamietam jakby to wczoraj bylo. Pieknie wygladasz poza tym ;* pozdrawiam i zapraszam :)

  ReplyDelete
 5. stówka dla maluszka! :) mój dzisiaj kończy 11.
  A look jak zawsze cudowny!

  ReplyDelete
 6. Przeuroczy psiak, uwielbiam go i Was w duecie! :)

  ReplyDelete
 7. Fantastyczna stylizacja - wszystko idealnie do siebie pasuje a Ty wyglądasz przepięknie!
  Masz niesamowite wyczucie stylu ;)

  Buziaki!

  Alicja i Magda

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze!

Thank you for all of your lovely comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back To Top