Facebook Instagram Instagram

.

.
.

UNATTAINABLE

Monday, 28 March 2016


Happiness isn't getting all you want. It's enjoying all you have.

There are so many aspects of being a happy human being. Possessing and wanting more is just one of them. There is a simple thing that we tend to forget easily. We focus on what we want and don't have yet and as a result, we simply stop seeing all these wonderful things we have already accomplished. We stop seeing the positive elements of our lives cause the power of desire is so strong it has actually diminished everything that we do have. Do not let wanting, or this inner ambitiousness make you forget what matters. In your mind, make a list of things you are grateful for every morning before you get up. I guarantee it will be a better day! For me it's always my boyfriend who motivates me and lifts me up, and with whom I can attain unattainable. Together with Fred we are just a dream team. 

Happy Easter!
_____________________________

Szczęście nie polega na dostaniu wszystkiego czego chcesz. Szczęście to radość ze wszystkiego co  już masz. 

Istnieje wiele aspektów bycia szczęśliwym człowiekiem. Posiadanie i pragnienie więcej to tylko jeden z nich.  Jest jedna prosta rzecz, o które zwykle tak łatwo zapominamy. Skupiamy się ciągle na tym czego chcemy, na tym czego jeszcze nam brak. W rezultacie,  zwyczajnie przestajemy widzieć wszystkie niesamowite rzeczy, które udało nam się osiągnąć.  Przestajemy dostrzegać pozytywne elementy naszego życia, bo siła pożądania i pragnienia czegoś więcej jest tak silna, że przyćmiewa wszystko co mamy, o co kiedyś walczyliśmy. Nie pozwalajmy by to czego chcemy, te nie zawsze zdrowe wewnętrzne ambicje typu 'więcej, szybciej, mocniej', sprawiły, że tracimy z oczu to co się liczy naprawdę. Nie sugeruję tutaj byśmy przestali marzyć i ambicje wyrzucili do kosza. Myślę, że trzeba czasem zwolnić, znaleźć chwilę by rozejrzeć się wokół siebie i poczuć szczęście dzięki temu co zobaczymy. Warto praktykować robienie sobie w myślach list rzeczy, za które jesteśmy wdzięczni. Warto robić to każdego dnia, zanim wstaniemy z łóżka. Gwarantuję, że dzień będzie lepszy. Dla mnie największym szczęściem jest zawsze mój chłopak, który nieustannie mnie motywuje i podnosi na duchu, gdy mam słabszy dzień. Wiem, że tylko z nim mogę osiągnąć nieosiągalne. Razem z Fredem tworzymy idealny 'dream team'. 

Wesołych Świąt!
___________________________

I'm wearing ZARA shirt, boots | MANGO jeans, bag
photography by my Love

4 comments:

  1. ekstra stylizacja, torebka i buty skradły mi serce <3

    ReplyDelete
  2. czasem juz nie wiem co pisać, zawsze jest super :) a pieska wprost tuliłabym<3

    ReplyDelete
  3. Ładnie wyglądasz, a Twoja notka zasługuje na brawa. W moim przypadku mój chłopak tak samo jest kimś ważnym. Zawsze wspiera i pomaga, to coś pięknego! :)

    ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze!

Thank you for all of your lovely comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back To Top