Facebook Instagram Instagram

.

.
.

DECEMBER THOUGHTS

Tuesday, 8 December 2015

And so it goes… time flies. It's already December, the final month of the year. It means it's the last chance to complete 2015 resolutions. Have you been successful? Well, I'm quite proud of myself, to be honest. I shared my resolutions & plans here. I managed to complete most of these, but not all actually. I'm planning to make the rest happen in 2016, adding some more to my never-ending list. It's a beautiful thing to dream. It's a sort of life energy, constant motivation and the wind behind my wings. Do not ever mistake dreaming with wanting too much, or with being unsatisfied. There is a huge difference between the struggle for improvement, development, progress and  acquisitiveness, where greed is the principal motivation.  With me it's like having one dream come true, makes me dream more and more. I create plans and goals in my head, then they become vision. I cherish these pictures in my head cause one day they are going to be my reality. Everything you can imagine is real. Have a good week ahead. Hope to be back online soon!
_______

Tak to wygląda, czas ubiega bardzo szybko. Już mamy grudzień, a ja czuję jakby jeszcze wczoraj było lato. Grudzień, ostatni miesiąc roku i ostatnia szansa by zrealizować swoje, jeszcze chwilę temu 'noworoczne postanowienia'.  Jak Wam poszło w 2015? Ja przyznaję, że jestem z siebie dumna. Dzieliłam się moim planami na ten rok tutaj. Większość postanowień udało się zrealizować, z pewnością jedno bardzo duże, trudne i wymagające sporo odwagi.  Wszystkiego nie zrobiłam, dlatego przekładam na kolejny rok, dodając nowe podpunkty do niekończącej się listy marzeń.  Czasem spełnienie się jednej rzeczy, uniemożliwia realizację drugiej. Jakkolwiek to brzmi, wszystkiego przecież mieć nie można. Jednak bardzo ważną rzeczą jest by marzyć ile się da. Dla mnie jest to energią życiową, ciągłą motywacją, wiatrem w skrzydła. Nie mylmy nigdy marzeń z chęcią posiadania więcej i więcej, czy z ciągłym niezadowoleniem ze stanu obecnego. To nie tak.  Istnieje ogromna różnica pomiędzy pogonią za samorealizacją, rozwojem, zmianami na lepsze, a zwykłą żądzą posiadania, której podstawą bywa zachłanność.  W moim przypadku, gdy realizuję jedną rzecz, dostaję siłę i pomysły na kolejne wyzwania.  Tworzę sobie plany i cele, następnie przekształcają się one w wizję.  Pielęgnuję te obrazy w mojej głowie, z każdym dniem dodając nowe detale, bowiem pewnego dnia staną się one moją rzeczywistością.  Wszystko co możesz sobie wyobrazić, jest prawdziwe. Życzę Wam tym samym udanego tygodnia. Mam nadzieję, że wkrótce znowu tu zawitam!

I'm wearing: MANGO skinny jeans, green parka, bag and shoes, well and sweater too. Yeah, I'm a total Mango girl. 

photos by my Love

9 comments:

 1. Mimo iż parka troszkę nie w moim typie to Ty wyglądasz przepięknie i ten kaptur wygląda na bardzo miły i cieplutki.:D

  ReplyDelete
 2. cudny zestaw! a szminka super go ożywia ;)

  ReplyDelete
 3. Aw you're so inspiring! I'm a dreamer too! :)
  simplynancyblog.com

  ReplyDelete
 4. Bardzo lubię Twoje teksty :)
  Powodzenia w dalszym realizowaniu i spełnianiu marzeń!

  Ps świetna stylowka!

  Buziaki :)

  ReplyDelete
 5. Z chęcią przygarnęłabym i tę torebkę - piękna :)

  ReplyDelete
 6. Perfekcyjna jak zawsze:) Cały zestaw szalenie mi się podoba, a o torebce już nie wspomnę... jest przepiękna! :)

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze!

Thank you for all of your lovely comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back To Top