Facebook Instagram Instagram

.

.
.

DAY TO DAY

Sunday, 8 November 2015


A black flaring skirt plus a close-fitting top, especially something rather simple and basic - that's what I call my daily uniform. A versatile and feminine combination that is good for many occassions, from day to day casual looks to work attire. The devil is in the details, here I mean the way you accessorise to complete your outfit. With a simple set of clothes there is room for some edgy shoes or bags. I always go for delicate jewellery, though. Pearl earrings or golden studs with diamonds, tiny minimalist rings and a classy MK watch. That's the way I like it best. Fashion, for me, should not only be used to express yourself, it should be useful in the first place. Like your second skin, so that you're comfortable, feeling good in what you're wearing. What's your daily uniform? 
______
Czarna rozkloszowana spódnica i bardziej dopasowana góra, A najlepiej coś prostego i stonowanego. Tak właśnie można opisać mój 'codzienny' uniform. Takie uniwersalne i kobiece zestawienie sprawdzi się doskonale na wiele sposobów, na co dzień i do pracy. Diabeł tkwi w szczegółach, mam tutaj na myśli dobór akcesoriów dla uzupełnienia stroju.  Przy prostych zestawieniach możemy sobie pozwolić na bardziej wyraziste buty czy torebkę. Jeśli chodzi o biżuterię, zawsze stawiam na coś delikatnego.  Niewielkie kolczyki perły lub złote z brylancikami,  drobne minimalistyczne pierścionki i klasyczny zegarek MK.  Dokładnie tak jak lubię. Moda jest dla mnie nie tylko sposobem wyrażania siebie, uważam, że powinna być przede wszystkim użytkowa i nam służyć. To jak się ubieramy mówi wiele o nas samych. Jednak dla mnie ważne jest by ubrania były jak druga skóra, by czuć się komfortowo i dobrze w tym co mam na sobie. A jaki jest Twój ulubiony zestaw ubrań? 

I'm wearing: ZARA skirt (A/W15), bag, trench | MANGO boots

photos by The Cat


9 comments:

 1. Trencz!
  Trenczem się zachwycam!
  I torebką - bo sama mam słabość do takich modeli ;)

  Pięknie wyglądasz!

  ReplyDelete
 2. Ten płaszczyk jest prześliczny! Chyba najwyższa pora sprawić sobie podobny:) Cała stylizacja jak dla mnie jest na piątkę z plusem :D

  ReplyDelete
 3. spódniczki jesienią - to lubię! :)

  ReplyDelete
 4. The boots are so nice! They add so much to your outfit :)

  ReplyDelete
 5. Ja chyba bardziej lubię spodnie, ale rzeczywiście ostatnio idę w podobnym kierunku i wybieram stonowane ciuchy na rzecz zabawy dodatkami.

  ReplyDelete
 6. Świetna stylizacja, świetne buty, świetny blog! ;-)

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze!

Thank you for all of your lovely comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back To Top