Facebook Instagram Instagram

.

.
.

UNSPOKEN

Saturday, 19 April 2014

It was quite chilly at the seaside today. I had great blogging plans, some nice outfits are ready...just waiting for the photoshoot! Not today, though...hopefully tomorrow.  The wind was too strong. Nothing in the world would make me take off my jacket and warm jumper, oh no. Anyway, I had a nice walk on the beach with my sister and my dog. We took a few smiley pictures. Generally, it was a beautiful day, spent in lovely company with a lot of positive emotions. All good things come to an end (too quickly!) but yeah, these are the moments worth living for. The little things we share with each other, the smiles we exchange, the chats we have, the words that we leave unspoken casue we know that sometimes words are unnecessary. Since it's Easter time, I'd love to wish you all the best. May it be the time of quality, family time, love time! Whatever you want it to be! 

Nad morzem dziś było trochę chłodno. Niby słonecznie ale wiatr wyjątkowo zimny. Miałam wielkie plany co do bloga, stylizacje przygotowane czekają by w nie wskoczyć i zrobić zdjęcia.  Niestety nie dziś, moje wielkie nadzieję przekładam na jutro. Wiatr jest za mocny i za zimny. Nie było siły, która zmusiłaby mnie do ściągnięcia kurtki i ciepłej bluzy, o nie! Tak czy inaczej wybrałam się z siostrą i psem na spacer po plaży. Krótki, bo prawie urwało nam głowy. Było miło, uwieczniłyśmy to nawet na kilku zdjęciach. Był to piękny dzień, pełen pozytywnych emocji, spędzony w najlepszym towarzystwie. Wszystko co dobre szybko się kończy (za szybko!) ale fajna energia, która w nas pozostaje sprawia, że dla takich krótkich chwil warto żyć. Małe rzeczy, którymi dzielimy się z innymi, wymienione uśmiechy, wspólne rozmowy, żarty. Słowa, które zostawiamy niewypowiedziane..bo czasem wiemy, że są one zbędne. W związku z tym, że są Święta Wielkanocne życzę Wam wszystkiego co najlepsze. Niech będzie to wartościowy czas, czas dla rodziny i czas na miłość. Czego tylko chcecie!

I'm wearing: MANGO jacket | ADIDAS jumper, sneakers 
 

10 comments:

 1. nie jestem pewna, czy nie składałam Ci życzeń pod poprzednim postem, kiedy pisałaś, że wybierasz się do rodziny na Święta, ale i tak złożę je też tu - zatem wszystkiego dobrego :) każdego dnia!

  ReplyDelete
 2. Świetna bluza :) Życze Ci wesołych i pogodnych świąt :) pozdrawiam http://silesianfashionfreak.blogspot.com/2014/04/happy-easter-time.html

  ReplyDelete
 3. Sama chętnie pojechałabym nad morze, w zasadzie mega daleko nie mam więc... :-) wiatr jednak lubi czasami przeszkodzić. Życzę udanych Świąt!

  ReplyDelete
 4. wow!
  fajnie wyglądasz w sportowym wydaniu!
  bardzo lubię!

  całusy!
  jesuswannatouchme.
  <3

  ReplyDelete
 5. Piękne zdjęcia :) Świetny sportowy look :)
  PS. Wesołych Świąt kochana :*

  ReplyDelete
 6. Love the casual and relaxed look! :) And happy easter sweetheart! <3

  ReplyDelete
 7. I wzajemnie - choć poświątecznie już.

  ReplyDelete
 8. fantastycznie :) cudowne zdjęcia!

  ReplyDelete

Dziękuję za wszystkie komentarze!

Thank you for all of your lovely comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Back To Top